Dünya’nın En İyi Cep Telefon Dinleme Programı

Özellikleri bakımından, en iyi telefon dinleme programı uygulamaları; iyi bir temel model için arzu edilen bütün ortak modüllere sahiptir. Hem aramalar, kısa mesajlar ve hızlı mesajlaşmaları takip etme hem de GPS ve multimedya gözetleme gibi özelliklerine sahiptirler. İlginç özellikleri arasında, IP ve VOIP aramaları üzerinde ses bağlantısı gerçekleştirebilme kapasiteleridir. Birçok telefon dinleme programı arasında bulunmayan bu özellik, Self SPY yazılımında bulunmaktadır. Yazılımların ortak özellikleri arasında; uygulama takip işlevleri, resim çekebilmek için mobil kameranın uzaktan kontrol edilerek casusluk yapılması ve eğer uygulama çalışıyorsa hedef telefonun bunu bilmemesini sağlayan gizli özelliklerdir. Ayrıca, tüm uygulamalar tarafından sıklıkla kullanılan GPS takip sistemi de mevcuttur. Spy casus telefon programı da mobil telefon uyumluluğu bakımından, tüm Android işletim sistemleriyle uyumludur. Bu uyumluluk söz konusu uygulamalar sayesinde; piyasadaki çok sayıda mobil telefonun birbiriyle uyum göstermesini sağlar.

En Gelişmiş Özelliklere Sahip Tek Yazılım Self Spy

En iyi telefon programı uygulamaların arasında Spy yazılım, rakiplerinden ayrılmasını sağlayan 200 den fazla gerçek özelliği bulunmaktadır. Spy yazılımın başlıca özelliklerini sıralayacak olursak; Çocuğunuzun gün içerisinde yaptığı tüm telefon görüşmelerini kayıt etmesi, yani telefon dinleme özelliği, telefonun bulunduğu ortamı tek bir tuşa basarak dinleme özelliği; yani ortam dinleme özelliği, kısa mesaj takibi, whatsapp, facebook, viber, skype, instagram gibi bir çok sosyal uygulamayı ve chat yazışmalarını takip etme, gizlice telefonun kamerasını açarak neler olduğunu ve çevreyi görmek gibi mükemmel, birçok gelişmiş özellikleri ile dünyanın en iyi telefon takip programını üretmeyi başardık. Telefon dinleme programı nasıl yüklenir sorusunun cevabı, sayfamızdan detaylı anlatım ile sadece 2 dakika içerinde mümkün olacaktır. Spy yazılım, tüm Android telefon dinleme programı android işletim sistemine sahip her telefonla ve tüm Dünya ülkelerinde çalışmaktadır.. Türkiye’de ve Dünya’da ilk ve tek uygulama olan Self Spy yazılım, 2 gün ücretsiz telefon dinleme programı deneme süresi vererek, diğer firmalardan bu avantajıyla da ayrılıyor. Spy yazılım kalitesini ve takip özelliklerini en iyi spy yazılım ücretsiz deneme şekilde test edebilmek için, ilk 2 gün herhangi bir ücret talep edilmez ya da faturanıza herhangi bir ücret yansıtılmaz. 2 günlük deneme süresinden sonra, memnun kaldınız takdirde, internet  sitemizde bulunan fiyat listesini incelerek, satın alma sayfasına girip; dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz de havale ile 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık aktivasyon anahtarını satın alabilirsiniz. Casus programı satın alındıktan sonra, takip panelinize girmeniz yeterli olacaktır.

Self SPY  Telefon Dinleme Programı 2 Gün Ücretsiz Deneme

Yazılımın ismi, telefon dinleme programı uygulaması, pek de hoş görülmeyen, kulağa hoş gelmeyen ve belki de kişileri rahatsızlık hissetmesini sağlayan bir isim. Ancak yaptığı işleri ve beceriler göz önün alındığında, kullanılması sonucu elde edilen sonuçlar incelendiğinde; aslında ne kadar işe yarayan ve güvenliğinizi sağlayan bir telefon takip yöntemi olduğu, çok daha iyi anlaşılmış olacak. Günümüz teknolojisinin geldiği noktada; cep telefonları; en çok kullanılan ve hemen herkesin cebinde bulunan, ayrılmaz parçalardan biridir. Bu akıllı cep telefonlarını çocuklarımız, sevdiklerimiz, çalışanlarımız, yaşlılarımız tarafından kullanılmaktadır. Başta çocuklarınızı; Spytelefontakip.com sitesinin geliştirmiş olduğu telefon dinleme ve takip programı ile onları sokağın tüm kötülüklerinden koruyabilirsiniz. Yapılması gereken tek şey; çocuklarınızın cep telefonlarına sadece 2 dakika içerisinde telefon dinleme yazılımı yüklemeniz yeterli olacaktır. Dünya’ nın en iyi telefon dinleme programı Spy yazılımı, kesinlikle uzaktan yüklenemez. Telefon dinleme programının yükleme işleminin yapılması için; hedef telefona fiziksel olarak kurulum yapılmalıdır. Sitemizde bulunan ücretsiz casus telefon programı yükleme sayfasında bulunan resimli ve videolu anlatım ile 2 ile 3 dakikada içinde, çok kolay biçimde, kurulum tamamlamış olacaktır.

En İyi Telefon Dinleme Programı

Casus Telefon Dinleme Programı Uyumlu Marka Modeller

 

Telefon Dinleme Programı İle Casus Kamera Özelliği

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın