Dünya'nın en gelişmiş casus yazılımı

Casus Telefon Programı Nasıl Kullanılır?

Casus telefon programımız; her ülkede ve her GSM şirketiyle uyumlu olduğu gibi casus telefon programı nasıl kullanılır denildiğinde; nerede olursanız olun, uzakta olan yakınlarınızı ve merak ettiklerinizi izlemek ve korumak için  ihtiyacınız olan tek şey onların telefonlarına yükleyeceğiniz casus telefon programı ve internet bağlantısıdır. Casus telefon yazılımı kurulmasından önce, hedef cihazın casus yazılımları destekleyip desteklemediğine de dikkat edilmelidir, mesela iPhone marka cep telefonları için self spy telefon takip programı kullanılamaz !

Self Spy Android Casus Telefon Programı

Self SPY sadece android işletim sistemi kullanan cep telefonları için uyumludur !  Android olan hedef telefonun, yani takip edilen telefonun bilgilerini, internet bağlantısı yardımıyla kullanıcı sayfasına yani size aktarır. Dolayısıyla internet bağlantısı olmadan merak ettiğiniz bilgilere ulaşmanız mümkün olmaz. İzlenen telefonda internet sürekli açık olmadığı; Alt geçitlerden geçerken, asansörde ya da metroda bağlantı gittiği durumlarda; casus telefon yazılımı bundan zarar görmez ve kısıtlı internet erişimi ya da kablosuz bağlantı aracılığıyla işlevini yerine getirebilir. Hedef telefon internet bağlantısını açtığı anda da; veri kayıtları ve tüm raporlar size gönderilir. Ancak çok uzun süre bağlantı olmadığında, takip işlevi sağlanmaz.

Casus Telefon Yazılımı Yükleme Kolay mı ?

Casus telefon programı kullananlar iyi bilir ki; Self spy adından da anlaşılacağı gibi, kendi başınıza 2 dakika içerisinde yüklenen bir uygulamadır. Casus telefon program nasıl kullanılır hakkındaki aşamalar da şu şekildedir: Seçilen hedef cep telefonuna telefon dinleme programı nasıl yüklenir ? İzlenen bütün cihaz aktiviteleri kayıt altına alınır ve casus yazılımı Spy, internet bağlantısı aracılığıyla sizleri, kullanıcı hesabınıza yönlendirir. Kullanıcı hesabınıza verilmiş şifrenizle giriş yaparak tüm bilgileri rapor şeklinde alabilirsiniz. Bulunduğunuz yerin, erişim için önemi yoktur. Şöyle ki; maillerinizi okuduğunuz maillerinizi okur gibi raporları da okuyabilirsiniz. Akıllı telefon ya da cihazlarda kullanabileceğiniz telefon dinleme programı Spy ile; hedef kişilerinizin iletişimlerini, konumlarını ve yaptıklarını, elinizde rapor halinde görerek, bilgi edinmiş olacaksınız. Özellikle casus telefon dinleme ve ses kayıtlarında SPY telefon takip programını  rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnsanlar günümüzde çok çeşitli sebeplerden dolayı; tehlikelere maruz kalabiliyor, iş ortamlarında insan kaynaklı olumsuz durumlarla karşılaşabiliyor, sevdikleri tarafından aldatıla biliyor, çocuklarının güvende olmadığı endişesini taşıyabiliyorlar. Bu gibi durumlar da; kişilerin, birileri hakkında bilgi sahibi olma ihtiyacını doğuruyor. Gerekli olan  durumlarda ve bilgi edinilmek zorunda kalınan konularda; casus telefon kullanmak son derece yararlı olmaktadır. Bu tür ihtiyaçlar durumunda android casus yazılım programlarına başvurulmalıdır. Kişilerin, eşlerinin ya da sevdiklerinin kendilerini aldatmalarından şüphe duydukları anda Spy casus telefon yazılımı uygulamasına başvurmaları sayesinde, tüm şüphelerinden arınabilirler.Yüklemesi ve kullanması çok kolay olan Spy telefon takip yazılımı ile, hedef kişilerin ne zaman nerede kimlerle görüştüğü, neler yaptığı konusunda,  sizlere detaylı bir şekilde bilgi verilecektir. Bazı ebeveynlerin kullanımı içinde son derece gerekli ve yararlı olan Spy casus telefon ile çocuk takibi ,Türkiye’de uyuşturucu kullanımının çok yaygınlaşması  nedeniyle, çocuklarının başına gelebilecek tehlikelerden uzaklaştırabilmek için; çocuklarının nerede kiminle görüştüğü, neler yaptığı konusunda bilgi sahibi olabilmeleri için sıklıkla tercih edilen ve kullanılan bir uygulamadır. Cep telefonları kullanımında; özellikle çocuklar üzerinde yanlış kullanımından kaynaklı birçok sorun gündeme gelmektedir. Bunlar: 12-17 yaş arasında bulunan çocukların çıplak fotoğrafların gönderilmesi, çocukların, özellikle 16 yaş altı çocukların, telefonlarına tehdit mesajlarının gelmesi gibi son derece olumsuz ve gelişim açısından tehlikeli durumlardır.Bu türlü durumlarda, çocuklar korku yaşayıp, ne yapacaklarını bilemeyebilirler. Bu türlü casus programları sayesinde, çocukların arkadaşlıkları ile ilgili konularda ailelerinin takibi ve kontrol altında olmaları ile, yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçilmiş olacaktır.

Casus Telefon Programı 2 Gün Ücretsiz Deneme Yapabilirsiniz !

Spy yazılım olarak casus telefon programımızın ne denli kaliteli olduğunu ispatlamak için siz değerli ebeveynlere 2 gün full sürüm ücretsiz deneme imkanı veriyoruz.

spy yazılım ücretsiz deneme Casus telefon program nasıl kullanılır hakkında kısaca; cep telefonlarına casus telefon dinleme yazılım programlarının yüklenmesi ve internet erişiminin sağlanması durumunda; yapılan tüm görüşmelerin  kaydedilerek raporlanması  ya da canlı bir şekilde dinlenmesi,denilebilir. Cep telefonlarının dinlenmesi ve takibi de internet erişimi ile mümkündür.

Casus Telefon Dinleme Yazılımı Nedir

Casus Telefon Programı indir

Sayfa Puanımız
Okuyucu Puanımız
[Genel Toplam: 1 Ortalama: 4]

Bir cevap yazın